Главная > Все новости > Анонсы > Для Дарницького району будують потужну лінію електропостачання

Для Дарницького району будують потужну лінію електропостачання

Електролінія 110 КВ «Позняки-Славутич» стане додатковим джерелом живлення для 340 тисяч мешканців Дарницького району, і буде надійно та стабільно забезпечувати електрикою як нинішніх клієнтів, жителів масивів Осокорки та Позняки, так і майбутніх. Як повідомляє прес-служба компанії, цей проект – частина інвестиційної програми ДТЕК Київські електромережі.

Довжина нової підземної кабельної електролінії «Позняки-Славутич» – два з половиною кілометри. Вартість проекту – 26 млн грн. Це фінальний етап масштабної модернізацій підстанції «Позняки», який включений до інвестиційної програми компанії на 2019 рік.

Роботи ведуть одночасно на підстанціях «Позняки» і «Славутич». З боку ПС «Позняки» під землею вже проклали кілометр кабелю. Щоб не перекривати рух на найбільшій трасі міста, енергетики бурять під дорогою горизонтальні тунелі. В них і прокладуть кабель. Далі лінію поведуть до Наддніпрянського шосе – на підстанцію «Славутич».

Високовольтну лінію ПС «Позняки» – ПС «Славутич» введуть в експлуатацію в кінці року.

Перший етап – реконструкцію підстанції «Позняки» – закінчили в листопаді минулого року. Тоді встановили сучасну комплексну розподільчу елегазову установку, побудували дві високовольтні кабельні лінії в бік Харківського масиву. Інвестували в цей етап близько 130 млн грн.

Підстанція «Позняки» – великий енергооб’єкт, який ввели в експлуатацію у 1996 році. Вона з’явилася під час активної забудови житлових масивів Осокорки та Позняки.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.