Главная > Все новости > Анонсы > Дитсадків на Позняках може побільшати

Дитсадків на Позняках може побільшати

Київ хоче викупити у приватного власника два приміщення дитячих садків у Дарницькому районі, які розташовані за адресою вул. Драгоманова, 1-В, та вул. Єлизавети Чавдар, 11-А. Приміщення будувалися компанією “Київміськбуд” у 2014-15 рр. та мали перейти у власність громади міста, однак потрапили у приватні руки і нині знаходяться у занедбаному стані.

Про це йдеться у проекті рішення “Про викуп нерухомого майна на вул. Драгоманова, 1-В, у Дарницькому районі м. Києва для суспільних потреб” та у проекті рішення “Про викуп нерухомого майна на вул. Єлизавети Чавдар, 11-А, у Дарницькому районі м. Києва для суспільних потреб”, які схвалила Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку на своєму засіданні 12 лютого 2019 року та рекомендувала їх затвердити Київраді.

— Ми не можемо на 100 відсотків гарантувати, що приватний власник пристане на нашу пропозицію, однак цими проектами рішення ми декларуємо чіткі наміри і прописуємо процедуру для відповідальних органів, які мають запустити цей процес, — пояснив один з ініціаторів рішення, депутат Київради, Ігор Мірошниченко.

— Тут передбачені терміни, які забов’язують відповідні структури вжити заходів щодо викупу цих дитсадків,- підкреслив він.

Як розповіла “Вечірньому Києву” директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян, кожен із цих дитячих садочків зміг би прийняти до себе 220-240 вихованців.

Однак приміщення, хоч є новими і зовні знаходяться у гарному стані, потребують повного внутрішнього оснащення, включаючи прокладання комунікацій, виконання оздоблювальних робіт та меблювання. У разі їх повернення у комунальну власність, місту доведеться вкласти ще до 1 млн грн аби перетворити закинуті будівлі на затишні дитячі заклади.

— Сьогодні бракує тільки рішення депутатської зали для того, щоби прискорити процес викупу і виконати забов’язання влади перед мешканцями Дарницького району. Необхідно аби дитсадки запрацювали і хоч трохи вирішили проблему переповненості та нестачі дошкільних закладів у цьому районі, — наголосив Ігор Мірошниченко.

vechirniykiev.com.ua/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.