Главная > Все новости > Директори столичних шкіл вирішують, чи відправляти учнів на карантин

Директори столичних шкіл вирішують, чи відправляти учнів на карантин

Директори шкіл самостійно можуть вирішувати, чи призупиняти навчальний процес через захворювання дітей на грип та ГРВІ. Про це нагадав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

— Керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ. Таке рішення прийнято на засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА, – нагадав Микола Поворозник

 За інформацією Департаменту освіти і науки, наразі у Києві освітній процес призупинено в одній школі повністю та у 8 школах частково (31 клас).

Так, навчальний процес частково призупинено:

  • Голосіївський район – 1 школа частково (2 класи);
  • Дарницький район – 2 школи частково (2 класи);
  • Оболонський район – 1 школа частково (13 класів);
  • Печерський район – 1 школа частково (5 класів);
  • Святошинський район –1 заклад повністю і 3 школи частково (9 класів).

Він окремо нагадав, що вчасно проведена вакцинація зміцнює захисні сили організму, роблячи його менш сприйнятливим до цієї хвороби.

Саме вакцинація – єдиний ефективний метод захисту від грипу. Загалом у столиці можна вакцинуватися проти грипу у 40 закладах охорони здоров’я, у яких знаходиться вакцина проти грипу на відповідальному зберіганні.

Цього року столиця показала найкращі результати з вакцинації серед регіонів, проте не найкращі для міста-мільйонника. Із початку епідемічного сезону у щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакцинацією проти грипу охоплено 50 972 особи.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.