Главная > Все новости > Депутат Трубіцин вимагав хабар з київського освітянина | ВЕСТИ

Депутат Трубіцин вимагав хабар з київського освітянина | ВЕСТИ

Депутат Київради Владислав Трубіцин і та очільник Оболонської РДА Кирило Фесик вимагали 100 тис. доларів та долю в бізнесі від київського освітянина Олега Попова.

Слова Попова та надані ним документи цитує rn.ua.

Олег Попов – директор та засновник приватної школи Midgard. В 2021 році звернувся до Оболонської РДА з пропозицією взяти в оренду приміщення, яке не використовується і підійшло б для його освітнього проєкту. Попов пропонував “вкласти туди гроші, побудувати необхідні приміщення для навчання, а також басейн та іншу спортивну інфраструктуру”, щоб зробити освітньо-спортивний комплекс. Проте в райдержадміністрації Попова направилидо Ігора Саакова, представника депутата Київради Владислава Трубіцина. За словами Попова, Сааков заявив йому, що “все рішає Трубіцин”, що необхідно домовлятися про оренду саме з Трубіциним, але такі домовленості можливі у разі отримання чиновником винагороди. Після цієї розмови Попов зустрівся з головою РДА Кирилом Фесиком, який заявив: “Давай нам 100 тис. доларів за рішення про передачу в оренду, а потім ми хочемо отримувати 30% від прибутків цього бізнесу”.

Попов каже, що дуже шкодує з приводу того, що не звернувся одразу до правоохоронних органів. “Але я був дещо приголомшений тим, наскільки нахабно від мене вимагали хабар та ще й претендували на долю у бізнесі, який я сам розпочинав з нуля. На моє зауваження, що мій освітній проєкт це більшою мірою соціальна ініціатива, ніж бізнес почув відповідь: “А чим ви відрізняєтеся від Макдональдса?” На мій погляд, таке ставлення до освіти та дітей – це уже за межами добра і зла”,– вважає Попов. А розповів він цю історію зараз тому, що “зараз правоохоронці викрили Трубіцина на хабарі та ще й затримали в кабінеті Фесика”.

Як відомо, під час затримання НАБУ на хабарі в 1,39 млн грн у лютому 2022 року Трубіцину вдалося втекти. Пізніше він таки потрапив до СІЗО, звідки вийшов під заставу 14,88 млн грн. Проте Трубіцин звинуватив НАБУ у провокації та заявив, що за ним протягом року велося стеження.

На тему:

  • Мільйони у кишеню. Як “слугу” спіймали на хабарі разом із людьми Кличка.
  • Депутат Київради Трубіцин вийшов із “Слуги народу”.
  • Політична розправа – “слуга народу” Трубіцин прокоментував справу НАБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *