Главная > Все новости > Активисты района > Дарничани допомогли виявити основні проблеми жилого масиву мікрорайону Осокорки

Дарничани допомогли виявити основні проблеми жилого масиву мікрорайону Осокорки

Громадяни, які взяли участь в сьогоднішньому інспекційному об’їзді території, допомогли виявити актуальні проблеми, пов’язані з територією в районі метро Славутич. Також дарничани мали можливість висловити свої вподобання та побажання щодо покращення цієї території.

Голова Органу організації населення Світлана Гапієнко гостинно зустріла представників Дарницької райдержадміністрації та Дарницького управління національної поліції України.

Тож, за результатами наради виявилось, що найбільше турбують мешканців хостели, діяльність яких потребує законної перевірки, ремонту асфальтового покриття, вивезення сміття та профілактичної роботи поліції з особами, що не мають постійного місця проживання.

Визначено й інші гострі проблеми, що роблять цю територію не такою комфортною і привабливою, як би хотілось жителям. Зокрема, необхідно терміново ввидалити сухостійні дерева.

«По даному мікрорайону є першочергове завдання – навести лад з дорожнім покриттям вулиць Зарічної, Іжевської та Трускавецької! З усіх інших озвучених питань – активно співпрацюватимемо з Дарницьким управлінням поліції», – зазначив перед присутніми Сергій Левада.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *