Главная > Все новости > Активисты района > Чорнобиль немає минулого часу…

Чорнобиль немає минулого часу…

Сьогодні, в день 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи, в Дарницькому районі вшановували пам’ять жертв цієї трагедії. 
«Рівно 33 роки минуло з того часу, коли людство потрясла одна із самих страшенних за своїми масштабами катастрофа – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Головне, на чому хочу наголосити, про що хочу закликати, так це – Пам’ятаймо! Пам’ятаймо та не забуваймо про величезний людський подвиг. Наразі ми маємо з вами життя, ми маємо змогу радіти сонцю, дихати повітрям, завдяки полеглим при ліквідації Чорнобильської катастрофи. І все завдяки мужності, самовіддачі тих людей, які тоді розуміли що там, за їх спинами життя та безпека мільйонів людей, не тільки України але й всього світу.» – зазначив голова Дарницької райдержадміністрації Сергій Левада. 
З промовою до всіх присутніх, особливо до дітей та учнів, звернувся голова Дарницької районної організації ВЧНП «За добробут та соціальний захист народу» Віктор Васильович Тимощенко: «Наслідки цієї страшної катастрофи доведеться ліквідовувати ще, як мінімум, 100 років. Тому саме вам, дорогі діти, треба пам’ятати про наслідки цього техногенного лиха, щоб коли ви підростете, більше ніколи не допустити такої трагедії».
33 удари в пам’ятні «чорнобильські дзвони» віддзвонив учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, член громадської організації «Фонд виживання інвалідів Чорнобиля» – Володимир Іванович Волочай. 
Також, служитель Храму Святих апостолів Петра і Павла ПЦУ Андрій Головков провів молебень за загиблими в наслідок Чорнобильської трагедії. 
Вічна пам’ять ліквідаторам та жертвам Чорнобильської трагедії!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *