Главная > Все новости > Активисты района > Чистий парк і чистий берег: весь Київ збирається на толоки

Чистий парк і чистий берег: весь Київ збирається на толоки

У Києві відбудуться сезонні толоки у парках, скверах та на пляжах. Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

Протягом двох місяців районні зеленбуди та КП «Плесо» планують провести понад 90 масових толок у парках, скверах та на пляжах столиці та запрошують киян долучатися до масового прибирання зелених зон у своєму районі.

Крім того, Київський рибоохоронний патруль нагадує, що флешмоб з прибирання берегів водойм, пляжів та парків завдяки Фейсбук стало всесвітньою акцією: « Друзі! Підтримаємо еко-флешмоб!».

Інспектори рибоохорони нагадують, що згідно Правил любительського та спортивного рибальства п.3.13. громадяни, які займаються любительським рибальством, зобов’язані підтримувати належний санітарний стан водойм, не залишати на берегах і на кризі сміття та інші відходи, не допускати засмічення та забруднення водойм іншим чином.

Минулого року Київський рибоохоронний патруль вже запустив флеш-моб під назвою «Перш ніж розпочати риболовлю — прибери сміття поблизу себе»!

Важливо також пам’ятати, що на порушників чистоти узбережжя  може чекати адмініністративна  відповідальність за ч. 3 ст. 85 КУпАП. У минулому році такі протоколи вже складалися рибоохоронними патрульними.

Де і коли прибиратимуть у парках і на водоймах дивіться за посиланням

Весняні толоки КО «Київзеленбуд»: https://bit.ly/2J8Gqla.

Весняні толоки КП «Плесо»: http://bit.ly/2u1EFM4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.