Главная > Все новости > Будівництво Подільського мосту: у столиці затримано генпідрядника

Будівництво Подільського мосту: у столиці затримано генпідрядника

Його підозрюють у привласненні ще 6 млн грн із київського бюджету

Главі генпідрядної організації на будівництві Подільського мосту оголошено про підозру у привласненні коштів територіальної громади у особливо великих розмірах.

Про це повідомила прес-служба Київської міської прокуратури у своєму Telegram-каналі.

“За результатами тендеру у 2017 році генпідрядником об’єкту стало “Еко-Буд Трейд”, з яким було укладено договори на загальну суму 6,1 млрд грн (з ПДВ). При процесуальному керівництві Подільської окружної прокуратури міста Києва керівнику генпідрядної організації на об’єкті будівництва Подільського мосту повідомлено про підозру у привласненні коштів територіальної громади в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України)”, – зазначають у відомстві.

Згідно з матеріалами слідства, у грудні 2020 року керівник генпідрядної організації вказав у документах неправдиві дані про обсяги та вартість виконаних підводних робіт, зокрема щодо очищення металоконструкцій від обростання на глибині 12-20 метрів із залученням водолазної станції на Подільському мостовому переході через річку Дніпро у Дніпро м. Києві.

“У рамках цього виробництва правоохоронці провели огляд на будівництві Подільського мосту із залученням експертів та водолазів з метою перевірки обсягів та якості виконаних робіт, у тому числі підводних, та їхньої фактичної вартості”, – повідомляють у прокуратурі.

За результатами судової будівельно-технічної та економічної експертизи роботи на загальну суму понад 6 млн грн. документально не підтверджуються. Отже, генпідрядна організація незаконно отримала зазначені кошти за роботи, що фактично не проводилися. На даний час за клопотанням прокурора щодо підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Що передувало

Раніше в рамках даного розслідування окружна прокуратура повідомила про підозру керівнику генпідрядної організації за фактами завищення вартості робіт з використанням найманого нестандартного обладнання на суму близько 36 млн грн., а також робіт із фарбування прогонових плит Подільського мосту на суму близько 2 млн грн (ч. 2 ст. 367, ч. 5 статті 191 КК України).

Інші новини:

  • Квиток на 90 хвилин: у Києві підтримали транспортне нововведення.
  • У Києві великий прорив труб викликав потоп на Броварському проспекті.
  • У Києві відкрили будівлю Річкового вокзалу: як її використовуватимуть.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *