Главная > Все новости > Анонсы > Бій в Лас-Вегасі: Чарльз Берд — Маки Пітоло

Бій в Лас-Вегасі: Чарльз Берд — Маки Пітоло

В Лас-Вегасі в одному з прелімов американський боєць Чарльз Берд зустрінеться зі співвітчизником Маки Пітоло. Бій пройде в середній ваговій категорії. Жодного з бійців в ТОП-15 отримав офіційної оцінки претендентів UFC немає.

Чарльз Берд — досвідчений, 36-річний американський боєць, ніколи не хапає зірок з неба. Людина, без шансів стати популярним, але тим не менш, потрібний організації. Типовий представник середнього класу бійців для заповнення карда. У його рекорд десять перемог (рівно половина з них сабмішеном) і шість поразок. Два останні бої він програв, найостанніший — висхідній зірці Едмені ШАХБАЗЯНУ нокаутом в першому ж раунді.

До речі, поразка від Шахбазяна можна до уваги не брати. Цей американець з вірменської прізвищем виграв всі свої одинадцять боїв в ММА, в тому числі чотири в UFC, в тому числі дев’ять нокаутом, в тому числі десять в першому ж раунді. Берд в бою з ШАХБАЗЯНУ (в березні минулого року), мабуть з переляку кинувся на нього з усієї дурі, притиснув до сітки і був вирубаний ліктем вже на 38 секунді. Такі ось справи. “У загальному рейтингу ММА Чарльз Берд займає 83 рядок у своїй ваговій категорії” — повідомляє редакція meta-ratings.com.ua.

Влітку минулого року Маки Пітоло в фіналі контендерской серії Дано Уайта вже на другій хвилині бою закидав Джастіна Самтера своїми «кокосовими бомбами» і змусив того здатися. 

Тут зовсім незрозуміло з якої причини у букмекерів фаворитом йде Берд. Як мінімум, він анітрохи не сильнішим за свого опонента, ні візуально, ні за статистикою. Він буде намагатися затягти бій вниз, а Пітоло, навпаки, спробує спровокувати обмін. У кого вийде краще — бабка надвоє сказала. Але уявити те, що в розміні виграє Маки якось набагато легше, ніж те, що в партері виграє Чарльз. Просто тому, що якщо буде партер, то там буде приблизно рівна метушня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.