Главная > Все новости > Анонсы > Аукціон з зірками проводять заради вуличної музики у Києві

Аукціон з зірками проводять заради вуличної музики у Києві

alyona alyona, ONUKA, The Maneken, Dakh Daughters, Женя Галич, Анатолій Тапольский, Яніна Соколова, Ірена Карпа, Ірма Вітовська, Саша Кольцова, Валерій Харчишин, O. Official, YUKO, Іван Марунич, Марина KRUTЬ, Валерія Ходос, Таня Гончарова, Юлія Сінкевич, Оксана Шаварська, Ольга Навроцька, Артур Даниелян та Олеся Корженевська підтримують День Вуличної Музики задля того, щоб свято у Києві відбулося 16 травня. 

#СХОДИЗІМНОЮНА – це благодійний аукціон, метою якого є збір коштів на проведення сьомого фестивалю День Вуличної Музики 2020.

З кожним з друзів музикантів, артистів, акторів, дизайнерів, блогерів, письменників та митців можна буде сходити:

✅ на каву
✅ на прогулянку містом
✅ на урок вокалу
✅ на фотосесію
✅ на коктейль
✅ на репетицію
✅ на бранч і заодно на день донора
✅ на консультацію з проєктного менеджменту
✅ на майстер-клас з ораторського мистецтва
✅ на пробіжку
✅ на тренування
✅ на рибалку
✅ в кіно
✅ на виставу
✅ на джем сейшн
✅ на урок бандури
✅ на толоку
✅ студійний майстер-клас
✅ і навіть в McDonalds

МЕХАНІКА АУКЦІОНУ:

Тричі на тиждень в понеділок, середу і п’ятницю на фейсбук-сторінці вивішуватимуть новий лот, тобто нову можливість на зустріч із відомою особистістю.

Торги за кожен окремий лот будуть продовжуватися впродовж тижня. Перемагає найвища ставка. Стартова ціна кожного окремого лоту буде однаковою – 1000 грн, кожен наступний крок – 100 грн.

Сьогодні завершують торги за спільну фотосесію з українською співачкою alyona alyona


День Вуличної Музики – найбільший одноденний музичний фестиваль в Україні, який традиційно відбувається у третю суботу травня у Києві та ще у кількох десятках міст та населених пунктів по всій Україні.

У 2020 році свою участь у святі вже підтвердили 26 міст по всій Україні. 16 травня заплановано проведення чергового фестивалю День Вуличної Музики у Києві, проте сьомий рік поспіль наша команда стикається з неможливістю зібрати кошти на проведення події, незацікавленістю спонсорів брати участь у святі і відсутністю фінансової допомоги від міської влади. Потрібно зібрати зовсім невеликий, як на масштаб такої події бюджет у 300 000 грн.

Олеся Корженевська – продюсерка День Вуличної Музики в Київі та в Україні:
– Якщо ви любите День Вуличної Музики бодай на йоту так само сильно, як любить його наша команда, я закликаю кожного гостя і кожного музиканта долучитися і допомогти зібрати необхідний бюджет на проведення події. Допомогти можна не лише взявши участь в торгах на аукціоні #СХОДИЗІМНОЮНА, але і надіславши будь-яку комфортну суму від 1 грн нам на рахунок. Для цього просто потрібно натиснути кнопку «ДОПОМОГТИ» на офіційному сайті Дня Вуличної Музики.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *