Главная > Все новости > Анонсы > 19 січня у Києві традиційно відбудуться освячення води та купання

19 січня у Києві традиційно відбудуться освячення води та купання

19 січня християни відзначають одне з найвеличніших релігійних свят – Хрещення Господнє (Водохреще). Традиційно в цей день у Києві відбудуться освячення води та купання у водах Дніпра.

Урочисте купання для всіх охочих відбуватиметься біля Свято-Покровського Храму Української Православної Церкви на Оболоні о 12:00 та у Гідропарку біля каплиці на честь Хрещення Господнього Православної Церкви України о 14:00.

Під час заходу буде здійснено чин освячення води за встановленими канонами.

У Дарницькому районі підготували спеціальні локації для тих, хто 19 січня схоче відсвяткувати Свято Хрещення Господнього – Водохреще зануренням у воду.

Одразу на трьох локаціях, за підтримки Дарницької РДА та КП УЗН району, Водохреще відзначатимуть на головній локації в парку «Партизанська слава» (ІІ озеро на перетині вул. Ялинкова та Вірменська) з 10:00 до 16:00. Концертна програма народних колективів закладів культури Дарницького району.

Безпеку буде забезпечувати медична служба. Для зручності перевдягання будуть встановлені намети. О 10:00 пройде святкове богослужіння та процедура освячення води.

Одночасно на території Дарницького району заходи будуть проведені:

  • Пляж Берковщина (вул. Дніпровська Набережна) о 12:00.
  • Мкр. Бортничі, озеро Заплавне (перетин вул. Березнева та Кринична) о 13:00.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.